ЦСКА отстъпи в Добрич

26 Окт 2018

ЦСКА допусна първото си поражение за сезона в Суперлигата. Нашите момчета не съумяха да покажат най-доброто, на което са способни, и в крайна сметка отстъпиха при визитата на Добруджа с 1:3 гейма (20:25, 27:29,25:23, 19:25). Старши треньорът Александър Попов заложи в стартовия състав на момчетата, които победиха Черно море във Варна – Владимир Станков разпределител, Ивайло Стефанов и Пламен Шекерджиев на посрещане, Христо Цветанов и Тодор Костов при мрежата, Иван Крачев на диагонала и Мартин Божилов като либеро.

За съжаление, още от началните минути играта на армейците не тръгна добри и това доведе до някои промени. В различни етапи от двубоя в игра се появиха още Венци Георгиев, Стефан Стоянов и Симеон Александров. Рокадите даваха временни резултати, но като цяло отборът ни не направи най-добрия си мач и предвид 33-те грешки, които допуснаха нашите, се стигна и до логичното поражение.

Включилият се от пейката Венци Георгиев завърши със 17 точки, а Пламен Шекерджиев добави още 11 при първата загуба на ЦСКА този сезон. Следващата седмица червените ще изиграят дебютен мач за кампанията на своя територия. В зала „Васил Симов“ пристига вицешампионът Монтана.

Вижте статистика от мача с Добруджа тук.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest