Монтана спря на 11 серията на ЦСКА

31 Ян 2019

ЦСКА допусна второто си поражение в Суперлигата. След серия от 11 поредни победи, датираща от началото на ноември, днес нашите момчета отстъпиха с 1:3 гейма при визитата си на Монтана. Червените не направиха най-добрия си мач, като дори можеха да загубят и с 0:3, но в третата част показаха характер, не се предадоха и успяха да обърнат от 16:21.
Поражението коства на армейците първото място в първенството. След тази среща ЦСКА вече е на втора позиция, с победа по-малко от лидера Хебър. За съжаление, този път отсъствието на Сашо Попов, който все още се възстановява след усложнение на вирусно заболяване, оказа влияние. Въпреки усилията на Ивайло Стефанов, застанал на неговия пост, нашите не успяха да се справят със сервиса на домакините, като на свой ред допускаха и доста грешки, което доведе и до поражението.
В събота ЦСКА ще има възможност да се реваншира на своите фенове. Нашите приемат Дея Спорт от 18:00 часа в зала „Васил Симов".

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest