ЦСКА ще завършва серията в Разлог

23 Мар 2019

Волейболистите на ЦСКА излизат днес от 18:00 часа срещу Пирин в Разлог във втория четвъртфинален плейоф между двата тима. Момчетата на Сашо Попов ще се опитат да довършат съперника си още тази вечер и да не оставят нищо на случайността. Армейците са амбицирани да приключат серията в зала „Септември" и да си спестят още един двубой срещу състава на Мирослав Живков във „Васил Симов" следващата седмица.
За целта Попов ще разчита на обичайните заподозрени в селекцията си. Не се очаква да има някакви промени по състава, който победи Пирин с 3:0 в първата среща през седмицата. Двата отбора имат близки проценти в основните фази на играта. Но навсякъде ЦСКА все пак има леко предимство. Червените са по-ефективни в нападение (31-27 процента), както и на блокада (3,10-2,79 блока на гейм). Показателите на сервис са сходни при 1,40 срещу 1,41 аса на гейм, докато при посрещане домакините имат лек превес на позитивно (41-36 процента), но не и на перфектно (26-26).
Всичко е в ръцете на нашите момчета, които при победа ще могат да се насочат вече към полуфиналната фаза. Двубоят е днес от 18:00 часа в зала „Септември" в Разлог.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest