ЦСКА изпусна звездната селекция на Хебър

03 Ное 2019

Младият, но изключително талантлив състав на ЦСКА пропусна да поднесе изненадата на четвъртия кръг на Суперлигата. Въпреки всички проблеми, които се стовариха върху главата на Сашо Попов това лято, заедно с напускането на 10 волейболисти, „армейците” си остават костелив орех и не се предават. Това усетиха и звездите на Хебър. Пазарджиклии, които са спрягани за фаворит за титлата през този сезон. Трябваше да вложат най-доброто, на което са способни, за да стигнат до победа с 3:2 гейма във „Васил Симов”. „Червените” могат да съжаляват, че не взеха повече от точка на своя съперник. Нашите волейболисти поведоха с 2:1 гейма в сблъсъка, но след това силите им вече не стигнаха, за да довършат започнатото. Това бе първа загубена точка за Хебър от началото на сезона. Поражението е трето за ЦСКА, който обаче тепърва ще трупа позитиви и дивиденти от таланта, с който разполагат младите играчи в клуба, подкрепени от опитните фигури като Христо Цветанов, Ивайло Стефанов и Симеон Александров.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest