ЦСКА взе драмата в Разлог

09 Ное 2019

ЦСКА постигна втората си победа след тайбрек през този сезон. Волейболистите на Сашо Попов надделяха над Пирин в Разлог с 3:2 и излязоха на шесто място в Суперлигата. Това бе четвъртият пореден 5-геймов мач, който „армейците” трябваше да изиграят от началото на сезона. И балансът им вече е 2-2. Нашите момчета започнаха отлично, като отвориха рано разлика в първия гейм, за да стигнат до убедителното 25:15. През втората част ролите се размениха, като домакините бяха тези, които взеха рано преднина и въпреки опитите на момчетата на Попов да обърнат нещата, резултатът бе 25:21 за Пирин. Мачът продължи да се движи в това русло, като „армейците” отново поведоха след 25:21 в третия гейм, а съставът на Миро Живков изравни при 25:21. Така логично се стигна до тайбрек, в който ЦСКА поведе с 8:4, но Пирин се върна за 9:9. В този момент „червените” показаха характер и докараха нещата до успешен завършек след 15:12. Следващата седмица нашите приемат Монтана във „Васил Симов”.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest